Atölyeler

Birebir seanslarda kullandığımız tekniklerin grup için uygun olanlarında oluşan, birlikte olmanın sinerjisinden ve avantajlarından faydalandığımız atölyelerdir. Her bir katılımcı kendi özelinde farkındalığını geliştirip, sınırlarını zorlarken bir yandan da birbirinden ve diğerlerinin tecrübelerinden öğrenir.

Ya Kendine Koçluk Edebilseydin

Ya Kendine Koçluk Edebilseydin!

Koçluk bireyin gelişebilmesi, dönüşebilmesi ve ilerleyebilmesi için çok etkin. Bu bağlamda aslında her birey için sürekli bir ihtiyaç ama kaynaklar düşünüldüğünde sürekli bir koç ile çalışmak çok da mümkün olmayabilir.

İşte tam da bu sebepten birlikte çalıştığım kişilere, bana gelme sebepleri için yardım ederken aynı zamanda da kendilerine koçluk etme becerisini kazandırmaya çalışırım. Bu seminerde günlük hayatınıza hızlıca alabileceğiniz bazı koçluk araçlarını ve bunları nasıl kullanabileceğinizi anlatıyorum.

Sabotörün ile Tanışmaya Hazır mısın?

Sabotörün ile Tanışmaya Hazır mısın?

Potansiyelini gerçekleştirmek en basit hali ile fiziki, ruhani, düşünsel, bilişsel tüm kapasiteni zorlamak, yapabileceğinin en iyisini yapmaktır. Çoğu zaman ne kadar ileri gidebileceğimizi daha neler başarabileceğimizi biz dahi bilemeyiz bu sebeple potansiyel belirsizdir ve işte tam da o yüzden hep biraz daha denemeye değer. Potansiyelin önündeki en büyük engellerden biridir sabatörlerimiz.

İçimizdeki negatif sesimizdir. Yargılayan, yapamazsın diyen, yıkıcı bir sestir. Farkında olsak da olmasak da hep bizimledir. Hayallerimizdeki hayat ile aramızdaki engeldir. Sabotörümüzden kurtulmak için önce onunla tanışmamız gerekir. Bu seminerde sabatörümüzle tanışmak, konfor alanımızı genişletmek için çalışıyoruz.

  • Başarının Zihniyeti
  • Öğrenmeye Aşık Çocuklar
Alan/Meslek Seçimi

Alan/ Meslek Seçimi

10. sınıfta alan seçimi, 11. ve 12. sınıfta ise meslek, üniversite, bölüm seçimleri hatta ülke seçimleri yapılıyor. Spesifik olarak bunları belirlediğimiz grup çalışmalarıdır.