Kurumlarda, inovasyon merkezlerinde, okullarda ve dijital platformlarda verdiğim seminerler aracılığıyla çeşitli ve bir o kadar da bizden konularla ilgili uzmanlığımı ve tecrübelerimi paylaşma fırsatı buluyorum. 2020 ve 2021 yılları boyunca çokça tercih edilen seminer konularımız:

  • Koçluk Nasıl Yardım Eder?
  • Başarının Zihniyeti
  • Öğrenmeye Aşık Çocuklar
Koçluk Nasıl Yardım Eder?

Koçluk Nasıl Yardım Eder? Seminerleri

Dünya Performansı bırakıp Potansiyele odaklanması gerektiğini anlamaya başladığından bu yana Koçluk giderek önem kazanıyor.

Halen birçokları için yeni ve merak uyandıran bir disiplin. En çok da kişinin gelişmesi ve iyileşmesi ile ilgilenen diğer disiplinlerle arasındaki fark ve nasıl işe yaradığı merak ediliyor! Ben de bu seminerde bu sorulara cevap veriyorum.

Başarının Zihniyeti Seminerleri

Başarının 3 temel yapıtaşı vardır.

  • Yaptığın şeyi sevmek
  • Yaptığınız şeyi çok iyi yapmak
  • O şey için çok çalışmak

Bu üçünün temelinde ise öğrenme tutkusu yatar.

Peki öğrenen bir birey olmak de demek? Büyük bir öğrenme tutkusu ile dünyaya gelen insanoğlunu öğrenmeyene dönüştüren nedir? Nasıl yeniden “ÖĞRENMEYE AŞIK” bir birey olabiliriz? Bu seminerde bu sorulara cevap veriyorum.

Öğrenmeye Aşık Çocuklar

Öğrenmeye Aşık Çocuklar Seminerleri

Bu seminerde pozitif psikoloji temellerinde öğrenmenin dinamosu olan gelişim odaklı zihniyet ve öğrenmenin önündeki en büyük engellerden olan sabit zihniyet hakkında konuşuyoruz.

Büyük bir “ÖĞRENME” tutkusu ile dünyaya gelen insanoğlunu öğrenmeyene dönüştüren nedir? Nasıl yeniden “ÖĞRENMEYE AŞIK” bir birey olabiliriz? Nasıl “ÖĞRENMEYE AŞIK” çocuklar yetiştirebiliriz?